Dlaczego my? Co nas wyróżnia?

SPRAWDŹ, DLACZEGO NASZE PRODUKTY SĄ WYJĄTKOWE!

FUNKCJONALNOŚĆ

Deskę przekształcamy nie tylko w górski znak / górską tabliczkę / szlakowskaz, którą dumnie wieszasz na ścianie 😀 podkreślając swoją pasję. Dekoracyjną deskę zamieniamy w funkcjonalny wieszak na ubrania, klucze bądź górski szpej ;).
ALE! Aby produkt mógł dalej cieszyć się opinią wykonanego całkowicie ręcznie- wieszaki zamawiamy u kowala, który właśnie ręcznie kuje je dla Was 😉

znak górski, szlakowskaz, kolor rustykalny, szlak czarny, wieszak, znak mały 45x15x2 cm

PERSONALIZACJA

Bierzesz udział w projektowaniu swojego znaku górskiego! Kolory / napisy / rozmieszczenie/ grafiki / rozmiar deski – wszystko ustalamy wspólnie, tak, aby efekt finalny był taki, jakiego oczekujesz ;). Sama lubię decydować o szczegółach, jeśli chodzi o spersonalizowane produkty i wiem, że są to istotne elementy, które tworzą piękną całość.

RĘKODZIEŁO

Jeśli doceniasz produkty zrobione całkowicie ręcznie to rozgość się wygodnie na naszej stronie niechtoszlak.net i wybieraj! Na żadnym z etapów naszej pracy nie pomaga nam żadna maszyna 😉 Tniemy, szlifujemy, MALUJEMY, montujemy haki i wieszaki oraz zabezpieczamy produkt – wszystko naszymi rękami.
WIESZ CO?
Świetnie się przy tym bawimy, bo pomysł na firmę powstał z PASJI, więc produkt wykonujemy wkładając SERDUCHO❤️

Zobacz nasze realizacje -> https://niechtoszlak.net/realizacje/
Przeczytaj o naszej ofercie -> https://niechtoszlak.net/oferta/
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE / WYGODNY FORMULARZ -> https://niechtoszlak.net/zloz-zamowienie/

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *