NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Daj nam znać, że potrzebujesz spakować produkt na prezent, a my przygotujemy go w odpowiedni sposób. Używamy szarego papieru i sznurka jutowego. Poniżej przedstawiamy przykłady zapakowanych magnesów oraz dużych znaków górskich.

znak górski w opakowaniu niech to szlak magnesy zapakowane niech to szlak
Za zamówione towary oraz przesyłkę Klient może zapłacić tylko poprzez przelew na wskazany poniżej rachunek bankowy.
Aleksandra Łyko
ul. Stańczyka 13/55
41-219 Sosnowiec
CITI Handlowy
17103000190109850101688220
W tytule przelewu podaj numer, który od nas otrzymasz.
Wysyłka na terenie Polski:
– znaki duże (ścienne)
Poczta Polska od 29 zł
Paczkomat 16,99 zł / 18,99 zł / 20,99 zł (w zależności od wielkości paczki)
– małe przesyłki (magnesy)
Poczta Polska 15 zł
Paczkomat 16,99 zł
Produkty dostępne od ręki wysyłane są najszybciej jak to możliwe, czyli do 3 dni roboczych, licząc od daty zaksięgowania wpłaty na koncie. Jeśli Twoje zamówienie zawiera indywidualny projekt, jego realizacja ustalana jest indywidualnie, w zależności od aktualnej ilości zamówień.
1. Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży na odległość bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru, oraz zwrócić towar w najszybszym możliwym terminie. Wraz z odsyłanym towarem należy dołączyć oświadczenie odstąpienia od umowy oraz poinformować Sklep poprzez wiadomość e-mail na adres niechtoszlak1@gmail.com.
2. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi być kompletny i w żaden sposób niezniszczony. Nienaruszony towar należy zwrócić w firmowym opakowaniu na adres: Aleksandra Łyko, ul. Stańczyka 13/55, 41-219 Sosnowiec.
3. Klient pokrywa koszt zwrotu towarów. Zwrot pieniędzy za odesłany towar zostanie przelany na podane dane przez Klienta w terminie 3 dni od dostarczenia towaru.
4. Reklamacji nie podlegają produkty spersonalizowane oraz wykonane na zamówienie.
5. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu towaru w przypadkach zwrotu uszkodzonego towaru lub dostarczenia do sklepu towaru niepełnowartościowego, noszącego ślady użytkowania.
6. W przypadku chęci reklamacji danego towaru należy skontaktować się ze Sklepem poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres niechtoszlak1@gmail.com z opisem wady produktu.
7. Klient otrzyma odpowiedź na temat rozpatrzenia reklamacji w terminie 10 dni od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta, Sklep naprawi lub wymieni reklamowany towar na pełnowartościowy w terminie 14 dni od rozpatrzenia reklamacji. W przypadku gdy wymiana nie będzie możliwa Sklep zwróci pełną kwotę wraz z kosztami wysyłki na podane przez Klienta dane. W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji towar zostanie odesłany do Klienta wraz z opinią na temat reklamacji.