A zaczęło się tak…

NASZA HISTORIA

A ZACZĘŁO SIĘ TAK…

…szukaliśmy dla siebie wyjątkowego przedmiotu, który miał upamiętnić jedną z naszych ulubionych górskich wypraw, a mianowicie wejście na Lodowy Szczyt. Wiedzieliśmy, że miało być to coś, co przy okazji nada naszemu wnętrzu charakteru. Po długich, bezowocnych poszukiwaniach wpadliśmy na pomysł zrobienia znaku górskiego własnoręcznie, co przyniosło same plusy! Poza ogromną satysfakcją, mieliśmy świadomość, że cała kompozycja zależy tylko od naszej wyobraźni. Nareszcie nie będzie to pamiątka, w której narzuca się nam pewne elementy(!), jak to w masowo produkowanych gadżetach bywa.

W ramach ciekawostki dodamy, że na znaku umieściliśmy ilość kilometrów, jakie dzielą nas do Lodowego Szczytu, z naszego miejsca zamieszkania, co jest mocno indywidualną kwestią.

Każdy, kogo gościliśmy w domu zwracał uwagę na „lodowy” znak, wyróżniający się we wnętrzu, co zaszczepiło w nas pomysł, że takich ludzi jak my może być więcej. Takich, którzy chcieliby mieć wpływ na projekt własnej pamiątki z wyjątkowej wyprawy.
Właśnie mija rok od naszej internetowej działalności. Jednak odkąd narodził się na nią pomysł, to upłynęło wiele miesięcy, zanim prototyp jakim jest znak na Lodowy Szczyt został dopracowany. Produkt musiał być doszlifowany tak, aby cieszył Was – naszych Klientów.

Stało się! Jesteście z nami, wspieracie nas, nasza praca ma sens, co możemy czytać w Waszych opiniach i w rozmowach z Wami. Bardzo dziękujemy!

Musimy tu wspomnieć, że wszystko miało miejsce przy wsparciu przyjaciół – mamy ten przywilej, że otaczają nas cudowni ludzie.
Wrzucamy kilka fotek z wyprawy na Lodowy Szczyt i nasz pierwszy znak górski 😉

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *